NED Work People
1

Confectionare perne canapele

Acest post nu mai este disponibil
Informații despre locul de muncă întrerupt

Cautam persoane pentru confectionare de perne pentru canapele.

Descrierea organizației și departamentului

Industrie

Descrierea postului

Se confectioneaza husele de perne,ulterior acestea vor fi umplute cu spuma speciala,apoi spuma este distribuita uniform in interiorul pernelor pentru asigurarea confortului viitorului client.

Locul de munca nu presupune efort fizic intens.

La ce ne așteptăm?

Experienta nu este obligatorie,cautam persoane dornice sa invete.

Cunoasterea limbii engleze nivel incepator.

Ce oferim?

Contract de munca.

Cazare,asigurare medicala si transport pana la locul de munca asigurate.

Am dat startul cadourilor de vara!!

Lucrezi cu noi si cunosti persoane care vor sa lucreze in Olanda?

Recomanda-ne si-ti oferim BONUS 100 EURO NET pentru fiecare persoana angajata care lucreaza minim 2 saptamani!!

Vrei sa lucrezi in Olanda ?

Angajeaza-te la noi si primesti BONUS 200 EURO NET dupa 2 saptamani lucrate!

Nu exista limita de persoane recomandate, colaborarea pe termen lung e cea mai importanta!

Contacteaza-ne si-ti oferim toate informatiile!

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit