NED Work People
1

Breda 901 - 309

Ai minime abilitati tehnice si dexteritate in asamblarea diferitelor piese si elemente?

Atunci sunteti candidatul ideal pentru clientul nostru!

Descrierea postului

Locul de munca presupune asamblare de piese si elemente bicilete electrice in serie.

Este o munca relativ usoare ,nu presupune efort fizic intens.

La ce ne așteptăm?

Nu este necesara experienta, cautam persoane cu minima dexteritate  in manuirea diferitelor scule si elemente pentru obtinerea produsului finit.

Cunoasterea limbii engleze nivel minim!

Detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj.

Ce oferim?

Instruire la locul de munca.

Contract de munca perioada indelungata.

Posibilitate de avansare.

Pret 13,08 euro/brut/ora.

Cazare,masina de serviciu si asigurare medicala contra cost.

Echipament de munca: pantofi  de siguranta cu varf metalic si tricou.

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit