NED Work People
1

Loc de munca la plante de capsuni si zmeura

Acest post nu mai este disponibil
Informații despre locul de muncă întrerupt

  • Iti place sa lucrezi cu plantele,ai dexteritate in ingrijirea si ambalarea plantelor de capsuni si zmeura?
  • Vrei mereu să arăți ce e mai bun din tine
  • Știe să se ocupe de lucruri și nu este nicio problemă să lucrezi în exterior
  • In cazul in care sunteti bolav raportați la angajator la fața locului și, de asemenea, la NED Personeel
  • Sunteti la timp la lucru.

Descrierea organizației și departamentului

Stuurt ook de uitzendkrachten aan en beslist met Marit over de planning. Zit ook bij de gesprekken over de evaluatie einde jaar en de tariefbespreking. beslist veel over NED of concurrent.

Descrierea postului

Cu sau fara experienta esti candidatul ideal si te asteptam in echipa noastra.Veți lucra într-o companie mare cu mulți colegi.

Diverse activități vor face parte din pachetul dvs. de locuri de muncă. În acest fel munca ta va fi întotdeauna variată!

La ce ne așteptăm?

Tot ce trebuie sa faci este sa ne contactezi ,de restul ne ocupam noi.

Ce oferim?

Oferim cazare la standarde olandeze, salariu atractiv, masina de serviciu, asistenta in limba romana si intocmirea documentatiei.

  • €10,80 brut / ora.
  • Salariu atractiv
  • Zi de salariu fixa
  • Îndrumare din prima zi lucrătoare
  • Îndrumare, îngrijire, domiciliu, BSN, cont bancar, transport
  • Activitati anuale

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit