NED Work People
1

Loc de munca depozit produse vegetale(fructe si ierburi) congelate

Acest post nu mai este disponibil
Informații despre locul de muncă întrerupt

Iti place sa lucrezi in logistica,ai permis de conducere si vorbesti limba engleza nivel mediu-bine?

Daca da, te asteptam in echipa noastra.....

Descrierea postului

Vei lucra in depozit ca operator masini:  vei verifica liniile de productie, calitatea produselor rezultate si rezolvarea micilor defectiuni.

Locul de munca nu presupune munca fizica, se lucreaza din picioare.

La ce ne așteptăm?

Este important sa cunosti limba engleza  nivel mediu-bine.

Cautam persoane motivate si serioase, dornice sa invete cat mai repede controlul si utilizarea  masinilor de productie.

Ce oferim?

Oferim salariu motivant, cuprins intre 11,25- 14,29 euro/brut/ora, in functie de experienta si aptitudini.

Masina de serviciu, cazare si asigurare medicala( contra cost).

Asiistenta in limba romana si intocmirea documentatiei.

Am dat startul cadourilor de vara!!

Lucrezi cu noi si cunosti persoane care vor sa lucreze in Olanda?

Recomanda-ne si-ti oferim BONUS 100 EURO NET pentru fiecare persoana angajata care lucreaza minim 2 saptamani!!

Vrei sa lucrezi in Olanda ?

Angajeaza-te la noi si primesti BONUS 200 EURO NET dupa 2 saptamani lucrate!

Nu exista limita de persoane recomandate, colaborarea pe termen lung e cea mai importanta!

Contacteaza-ne si-ti oferim toate informatiile!

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit