NED Work People
1

Langeweg 1093 - 377

Locuri de munca ingrijire plante in camp si hala.

Descrierea postului

Se lucreaza atat in camp cat si in hala, la plivit si ingrijit diferite tipuri de plante.

La ce ne așteptăm?

Experienta si cunoasterea limbii engleze nu sunt obligatorii.

Cautam persoane harnice si serioase.

Ce oferim?

Salariul brut/ora 11,00 euro.

Cazare,asigurare medicala si transport asigurate (contra cost).

Contract de munca ,asistenta in limba romana si intocmirea documentatiei.

BONUS €200 După primele 2 săptămâni lucrate consecutive, valabil doar pentru agajatii noi.

BONUS €100 După primele 2 săptămâni lucrate consecutive, bonus recomandare pentru persoana care deja lucreaza in cadrul companiei noastre ( bonus de recomandare).

Oferta incepe de pe data de 16-05-2022 pana la sfarsitul lunii, grabeste-te sa faci bani de vacanta !

Nu exista limita de persoane recomandate, colaborarea pe termen lung e cea mai importanta!

BONUSUL se plateste la primul salariu!

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit