NED Work People
1

Waalwijk 1437 - 380

Vorbiti engleza ,germana sau olandeza?

Experienta nu este necesara, cautam persoane motivate si flexibile care sa lucreze in depozite.

Descrierea organizației și departamentului

Responsabilitati:

  • Pregatirea coletelor;
  • Ambalarea produselor;
  • Mentinerea curateniei la locul de munca;
  • Incarcarea si descarcarea coletelor.

Descrierea postului

Conditii:

  • Veti lucra in depozitul ( preluarea comenzilor prin scanare online, pregatirea si expedierea comenzilor).
  • Se lucreaza in echipa, programul de munca este in 2 ture:
  • 08.00-17.00 sau 11.00-20.00.

Ce oferim?

Oferim:

  • Pret ora/brut 11,15 EURO, orele suplimentare platite EXTRA;
  • Training si posibilitate de avansare;
  •  Pentru detalii va rugam sa ne contactati:

Suceava: 0787381934

Olanda: 0031651604792

               0031654342270

BONUS €200 După primele 2 săptămâni lucrate consecutive, valabil doar pentru agajatii noi.

BONUS €100 După primele 2 săptămâni lucrate consecutive, bonus recomandare pentru persoana care deja lucreaza in cadrul companiei noastre ( bonus de recomandare).

Oferta incepe de pe data de 16-05-2022 pana la sfarsitul lunii, grabeste-te sa faci bani de vacanta !

Nu exista limita de persoane recomandate, colaborarea pe termen lung e cea mai importanta!

BONUSUL se plateste la primul salariu!

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit