NED Work People
1

Breda 1666 - 479

Nu vă este frică de înălțime și vă place să lucrați în aer liber?

Căutăm spălători de geamuri entuziaști în regiunea Breda!

Treceți imediat la treabă pentru clienții noștri privați și de afaceri.

Descrierea organizației și departamentului

Suntem bucuroși să venim și să vă curățăm ferestrele în siguranță și în mod responsabil, astfel încât ferestrele dvs. să arate din nou frumos și să lase să treacă mai multă lumină.

Facem acest lucru periodic pentru o rată competitivă!

În plus, curățarea periodică a ferestrelor are un efect pozitiv asupra duratei de viață a ferestrelor și a ramei ferestrelor dumneavoastră.

Descrierea postului

Dacă nu vă este frică să lucrați la înălțime și vă place să lucrați în aer liber, atunci acest loc de muncă de spălător de geamuri este pentru dumneavoastră.

În calitate de spălător de geamuri, veți vizita companii și persoane fizice pentru a spăla geamuri și pentru alte sarcini de curățenie conexe.

Aveți experiență în domeniul scării? Atunci acesta este un mare plus!

Nu aveți experiență? Bineînțeles că nu este nicio problemă! Vă vom instrui cu plăcere.

La ce ne așteptăm?

  • Nu se teme de înălțimi
  • Experiență pe o scară
  • Permis de conducere B
  • Îți place aer liber
  • Flexibil
  • Social
  • Vorbitor de olandeză sau engleza nivel avansat

Ce oferim?

  • Salariu bun
  • Formare posibilă
  • Sărbători conform contractului colectiv de muncă
  • Un loc de muncă frumos

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit