Olanda Zundert 293 - 122

Ai experienta in domeniul tehnic si esti pasionat de taierea,prelucrarea si asamblarea cadrelor din plastic si metal ?

Te asteptam sa faci parte dintr-o companie dinamica si in plina dezvoltare!

Descrierea postului
  • experienta in domeniul tehnic(cunoasterea intregului proces de productie a cadrelor din plastic si metal:citirea schitelor,taierea profilelor din metal si plastic,prelucrare CNC prin sudarea,frezarea si asamblarea cadrelor din metal si plastic);
  • program de munca LUNI-VINERI(uneori si SAMBATA), 07.30-16.00
La ce ne așteptăm?
  • detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj
  • cunoasterea limbii engleze nivel mediu-bine
  • experienta obligatorie
Ce oferim?
  • Transport asigurat (daca nu aveti )
  • Plata la 4 saptamani
  • Decontarea combustibilului
  • Salariu atractiv,in functie de experienta dumneavoastra
  • Asigurare contra cost
  • Chirie contra cost

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit