Olanda Tilburg Euroske 11.96 569 - 233

Cautam barbati puternici.

Pasul 1:

Faceți amestecul conform rețetei clientului. Acest amestec este format din mai multe pungi de pudra alimentara.

Pasul 2:

Angajatul aruncă pungile în cazan 1 cu 1. (sunt saci de 10-25 kg)

De îndată ce pungile sunt în cazan, angajatul va curăța zona.

Pasul 3:

Angajatul umple cutiile / pungile de la cazan. Cu mixul tocmai făcut.

de îndată ce o cutie / sac este plină cu kg corecte, trece printr-un detector de metale și este stivuită manual pe palet.

Pasul 4:

Când paletul este în cele din urmă plin și comanda este făcută, acest spațiu este, de asemenea, curățat.

După care, desigur, cazanul.

Descrierea postului

Sacii/butoaiele/cutiile cantaresc 20-25 kg sau 500-1000 kg(cu utilaje speciale).

Nivel de praf : minim.

Impressie:   https://www.youtube.com/watch?v=__TaqmNDs1c

Mixen:        https://www.youtube.com/watch?v=NXAPTnKd3pU

Schoonmaak:  https://www.youtube.com/watch?v=LV5Rs9Q_h2E

La ce ne așteptăm?

Se cere cunoasterea limbii engleze nivel mediu si avansat !

Se lucreaza in 3 schimburi,de LUNI pana SAMBATA, 40 ore/saptamana.

Permis de conducere.

Cazare proprie.

Ce oferim?

Se ofera echipament de protectie!!

Pret pe ora 11.96 euro/brut, dupa 6-8 saptamani lucrate pretul creste la 13,78 euro/brut/ora.

Experienta nu este necesara!!

Se ofera un curs de 6 saptamani pentru specializare. ( Gratis )

Pentru informatii:

Suceava:

str.Ion Voda Viteazul, sensul giratoriu langa McDonald's.

0787381934

Sau Olanda:

0031682407212

0031654342270

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit