Cautam barbati pentru construirea acoperisurilor din stuf
Olanda Sprundel 679 - 263

Cautam barbati morivati,seriosi si muncitori pentru construirea acoperisurilor din stuf.

Descrierea postului

Experienta reprezinta un avantaj, dar sunt binevenite persoanele serioase care doresc sa invete(se ofera training)!

Se lucreaza pe acoperisurile cladirilor ,daca suferi de rau de inaltime nu esti potrivit pentru acest job.

Te vei ocupa de intretinerea,repararea si construirea de acoperisuri din stuf.

La ce ne așteptăm?

OBLIGATORIU cunoasterea limbilor engleza sau olandeza!

Experienta nu este obligatorie,dar apreciem daca o ai.

Se ofera training persoanelor dornice sa invete.

Detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj.

Ce oferim?

Contract de munca.

Cazare contra cost.

Asigurare medicala contra cost.

Plata salariului la 4 saptamani ,dupa cum urmeaza:

peste 22 ani, 13.46 euro/brut/ora;

21 ani, 13.03 euro/brut/ora;

20 ani, 11.53 euro/brut/ora;

19 ani, 8.71 euro/brut/ora;

18 ani, 7.80 euro/brut/ora;

Zile de vacanta platite.

Masina de serviciu.

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit