Olanda Breda 659 - 254

Iti doresti un loc de munca in domeniul Horeca?

Descrierea organizației și departamentului

Te asteptam sa faci parte dintr-o echipa dinamica, intr-un hotel de 4 stele in Breda.

Cautam BARBATI/FEMEI/CUPLURI.

Descrierea postului

Cautam persoane amabile pentru organizarea de mese festive/petreceri/cine.

Munca presupune aranjarea meselor, preluarea comenzilor si transmiterea lor catre colegii din bucatarie.

Nu este necesara experienta, cautam persoane serioase si dornice sa invete.

Obligatoriu cunoasterea limbii engleze nivel mediu-bine.

Se lucreaza in ture,program de munca 06.00-23.00.

Luni-duminica, 35-45 ore/saptamana.

La ce ne așteptăm?

Detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj.

Ce oferim?

Pret 11.00 euro/brut/ora.

Salariul la 4 saptamani.

Cazare contra cost+ masina de serviciu.

Asigurare medicala contra cost.

Posibilitate de avansare.

Mediu de lucru placut,hotel de 4 stele.

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit