NED Work People
1

Persoane pentru aranjarea meselor festive

Acest post nu mai este disponibil
Informații despre locul de muncă întrerupt

Iti doresti un loc de munca in domeniul Horeca?

Descrierea organizației și departamentului

Te asteptam sa faci parte dintr-o echipa dinamica, intr-un hotel de 4 stele in Breda.

Cautam BARBATI/FEMEI/CUPLURI.

Descrierea postului

Cautam persoane amabile pentru organizarea de mese festive/petreceri/cine.

Munca presupune aranjarea meselor, preluarea comenzilor si transmiterea lor catre colegii din bucatarie.

Nu este necesara experienta, cautam persoane serioase si dornice sa invete.

Obligatoriu cunoasterea limbii engleze nivel mediu-bine.

Se lucreaza in ture,program de munca 06.00-23.00.

Luni-duminica, 35-45 ore/saptamana.

La ce ne așteptăm?

Detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj.

Ce oferim?

Pret 12.25 euro/brut/ora.

Salariul la 4 saptamani.

Cazare contra cost+ masina de serviciu.

Asigurare medicala contra cost.

Posibilitate de avansare.

Mediu de lucru placut,hotel de 4 stele.

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit