Olanda Moerdijk Euroske 2550 pe luna 767 - 277

Cauți un loc de muncă bine plătit pentru o perioadă mai lungă de timp într-un mediu curat.

Ești la îndemână și vorbești bine engleza sau olandeză, atunci acesta este jobul perfect pentru tine.

Vei lipi poliester în jurul unei matrițe.

Slefuirea interiorului, gauri pentru fixarea tuturor manerelor.

Veți finaliza întregul siloz împreună cu echipa dumneavoastră.

Nu este nevoie de experiență.

Cineva care are cunoștințe tehnice.

Descrierea postului

Data de incepere per direct.

Se lucreaza in echipa.

5-6 zile pe saptamana.

Program de munca in ture de la 06.00 pan la 14.00 sau de la 14.00 pan la 23.00.

La ce ne așteptăm?

Buna cunoasterea a limbii engleze sau olandeze este OBLIGATORIE!!

Nu este necesara experienta, dar apreciem persoanele cu abilitati tehnice.

Permis de conducere.

Masina propie.

Ce oferim?

Contract de munca perioada indelungata.

Pentru inceput 14 euro/brut/ora;dupa 3 luni 14,50 euro/brut/ora; apoi 17,25 euro/brut/ora.

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit