Olanda Rucphen 816 - 300

Iti doresti un loc de munca dinamic,in domeniul Horeca?

Ai abilitati in domeniul culinar si iti place sa pregatesti specialitati ?

Compania noastra iti ofera posibilitatea de invatare si perfectionare in domeniul culinar!

Descrierea postului

Cautam persoane dinamice,motivate si sociabile ,dornice sa lucreze in restaurant ca ajutor bucatar.

Munca presupune ajutor in pregatirea specialitatilor din meniul restaurantului,spalarea vaselor si intretinerea curateniei in bucatarie.

Se lucreaza si in weekend!!

La ce ne așteptăm?

Cunoasterea limbii engleze nivel mediu-bine este OBLIGATORIE!

Nu este obligatorie experienta,apreciem persoanele motivate si dornice sa invete.

Ce oferim?

Salariu motivant.

Mediu de lucru dinamic,posibilitate de perfectionare a abilitatilor culinare.

Contract de munca perioada indelungata.

Cazare,asigurare medicala si transport pana la locul de munca .

Aplicare online

Date personale

Date de contact

CV

PĂSTRĂM
LEGĂTURA?

Nu fiți străin. Lasați-ne informațiile.
Vă vom contacta când apare un post cu adevărat! potrivit