NED Work People
cover-image

loc de munca la sera de rosii

Săptămâna de lucru
Full Time
Contract
Personal temporar
Location
Kapelle

Ca angajat agricol experimentat la AGRO, ești responsabil pentru o gamă largă de sarcini în cadrul companiei noastre agricole. Lucrezi alături de o echipă de profesioniști pentru a optimiza producția de culturi și a contribui la obiectivele noastre de durabilitate. Ești implicat direct și ai o pasiune pentru sectorul agricol.

Despre job

Sarcini și responsabilități:

  • Efectuarea activităților agricole zilnice, cum ar fi semănatul, recoltarea și îngrijirea culturilor.
  • Gestionarea și întreținerea utilajelor și echipamentelor agricole.
  • Monitorizarea creșterii culturilor și identificarea eventualelor probleme.
  • Respectarea regulilor de siguranță și mediu.
Cerințe

Cerințele postului:

  • Minimum 3 ani de experiență într-un post similar în sectorul agricol, în special la tomate.
  • Cunoștințe extinse despre tehnicile agricole și îngrijirea culturilor.
  • Experiență în operarea și întreținerea utilajelor agricole.
  • Capacitatea de a lucra independent și de a rezolva problemele.
  • Abilități bune de comunicare și spirit de echipă.
  • Deținerea unui permis de conducere categoria B.
Ce oferim

Ce oferim:

  • Transport și cazare
  • Asigurare
  • Plată săptămânală

Mașină de serviciu:

4 cenți brut per kilometru pe zi, inclusiv combustibil. Exemplu: 10 km x 0,04 brut = 1,68 € net.

Mașină personală:

18 cenți brut per kilometru per zi lucrată, PLUS 23 cenți net per kilometru per zi lucrată, inclusiv combustibil propriu. Exemplu: 10 km x 0,18 brut x 0,23 net = 21,36 € net.

Dorim ca toți angajații noștri să se simtă apreciați, de aceea această indemnizație pe kilometru este mai generoasă decât de obicei. Cu acest bonus, încurajăm, de asemenea, călătoria împreună cu colegii care dețin o mașină proprie, astfel încât să poată călători împreună la muncă!

Aplicați online

Personal Data
Contact Details

Resume

Motivational letter